Montessori Ukraine United

Montessori Ukraine United (MUU) надає допомогу Монтессорі спільноті України завдяки ініціативам, які сприяють продовженню освіти дітей в Україні у підтримці їх природного розвитку та їх центральній ролі у побудові більш гармонійного та мирного світу.

НАША РОБОТА

Ми запустили Кампанію Солідарності «Ми разом! Школа-до-школи», щоб поєднати Монтессорі школи за кордоном з Монтессорі школами в Україні. Її негайною метою є допомога українській Монтессорі спільноті та школам, яким відчайдушно потрібна фінансова та моральна підтримка, щоб залишатись відкритими протягом зимових місяців та вижити у війні. Це надзвичайна ситуація; температура падає, інфраструктура країни активно руйнується, та труднощі, які постають перед українськими людьми, особливо перед їхніми дітьми, щодня збільшуються.

Кампанія «Ми разом!» будується на принципі того, що партнерство задля миру взаємно збагачує. Поки матеріальна допомога буде стікатися зі шкіл з усього світу до Монтессорі школи в Україні, обмін інформацією та більш глибоке розуміння між спільнотами принесе найбільшу користь.

Розподіл грантів

Заміна матеріалів, які було пошкоджено, втрачено, або пограбовано протягом конфлікту

Надання можливості педагогам продовжувати сприяти благополуччю дітей та їх сімей завдяки тренінгам та іншим засобам

Сприяння розповсюдженню стартових комплектів Монтессорі матеріалів школам, які функціонують підпільно, у підвалах та притулках

Дії, які будуть результативними у перекладі Монтессорі книг та матеріалів на українську мову

Партнерство

Нам дуже приємно усвідомлювати те, що саме спільні дискусії привели до формування MUU. Наше Правління буде продовжувати розвивати свою компетентність та представництво, щоб реагувати на обставини, які постійно змінюються та прикладе усіх зусиль, щоб доповнити діяльність інших осіб та організацій, які працюють задля підтримки України.

Ми дуже раді партнерству з Montessori Global Growth Fund, яке дозволило нам зробити наш перший розподіл грантів. Також дуже приємно мати підтримку від компанії Nienhuis, яка надає значну знижку на матеріали, які закупаються для України.  Association Montessori Internationale також відіграла вирішальну роль у заснуванні MUU, та яка продовжує надавати підтримку, поширюючи наше послання. Нашим наміром є продовження побудови цих взаємовідносин поки ми будемо знаходитись у пошуку нових партнерів, які прагнуть зробити значний вплив на майбутнє дітей та освіту в Україні.